Technologia FLEXO LED UV
Jesteśmy nowoczesną drukarnią etykiet, specjalizującą się w druku wąskowstęgowym w technologii fleksograficznej, dysponującą 18 liniami produkcyjnymi o szerokich możliwościach.

Nasz park maszynowy jest bardzo innowacyjny, dzięki czemu gwarantujemy produkcję etykiet o wysokim stopniu przetworzenia.

Współpracujemy z takimi markami jak GALLUS i BOBST. W skład linii wchodzą maszyny fleksograficzne, przewijarki, maszyny sztancujące, maszyny do rozcinania taśm termotransferowych.

Wszystkie maszyny fleksograficzne drukują w technologii hybrydowej LED UV / MERCURY UV. System ten ogranicza zużycie energii elektrycznej i nie wprowadza szkodliwego Ozonu do atmosfery. Oznacza to bardziej ekologiczną przyszłość dla naszej firmy oraz środowiska.

Nasze możliwości

Reprezentujemy najwyższą i powtarzalną jakość wyprodukowanych etykiet nawet do 13 kolorów podczas jednego przedruku oraz uszlachetnienia poprzez zastosowanie dekoracyjnego cold stampingu, hologramów, laminacji matowych lub błyszczących, lakierów specjalistycznych.

Niezrównana jakość

Gwarantujemy druk z zastosowaniem lakierów wypukłych przy pomocy dwóch zespołów sitodrukowych, co daje możliwość realizacji nawet najbardziej niestandardowych zleceń. Zapewniamy etykiety z 3-kolorowym czytelnym poddrukiem od strony kleju. 

Czy wiesz że ...

Posiadamy kilkutysięczną bazę wykrojników pozwalającą stworzyć niepowtarzalny kształt i wzór etykiety lub na życzenie Klienta możemy stworzyć nowy, niestandardowy szablon. Nasza misja to jakość i ciągły rozwój załogi oraz parku maszynowego. 
Studio graficzne
Nasze profesjonalne studio graficzne kompleksowo wspiera klientów w zakresie projektowania etykiet. Doświadczony zespół grafików pomoże Ci w wyborze odpowiednich materiałów, formatów i technik druku, a także stworzy projekt, który będzie zgodny z Twoją strategią marketingową.

Nasi graficy to prawdziwi artyści, którzy są ekspertami w dziedzinie kreatywnego projektowania etykiet. Mają bogate doświadczenie w tworzeniu opakowań dla różnych branż, w tym produktów spożywczych, kosmetycznych, farmaceutycznych i przemysłowych. Są w stanie zaprojektować opakowania, które będą atrakcyjne dla klientów, a jednocześnie będą spełniać wszystkie wymagania techniczne.
STUDIO CTP
Własna przygotowalnia CTP pozwala nam na pełną kontrolę nad procesem przygotowania płyt, co przekłada się na poprawę jakości druku i zmniejszenie ryzyka błędów. Możemy zwiększyć wydajność i skrócić czas realizacji zleceń, a jest to kluczowe w dzisiejszych, konkurencyjnych realiach rynku druku. Jesteśmy w stanie zapewnić bezpieczeństwo danych klientów, co jest bardzo ważne w przypadku druku materiałów o szczególnym znaczeniu.

Wysoka jakość druku
Niesamowite efekty druku, nawet przy najbardziej wymagających projektach. Dzięki wysokiej rozdzielczości obrazu drukowane etykiety wyróżniają się wyjątkową wyrazistością i głębią kolorów.

Niższe koszty
HD Flexo obniża koszty przygotowania pracy do druku i skróca czas realizacji zamówienia. Oznacza to, że możesz uzyskać wysokiej jakości etykiety w konkurencyjnych cenach. Dzięki technologii HD Flexo możesz uzyskać najwyższą jakość w konkurencyjnych cenach i jednocześnie przyczyniasz się do ochrony środowiska.


specyfikacja plików graficznych do pobraniaProdukty: Etykiety samoprzylepne