O NAS W KILKU SŁOWACH
Admark - lider w produkcji etykiet samoprzylepnych

Chcesz, żeby Twoje etykiety były najwyższej jakości, estetyczne i dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb? Zgłoś się do nas!

Drukarnia Admark, to zespół pasjonatów druku fleksograficznego, który od ponad 15 lat dostarcza klientom niepowtarzalne etykiety samoprzylepne. Dzięki współpracy i zaangażowaniu wszystkich naszych działów, realizujemy nawet najbardziej skomplikowane projekty. Każdy z nas odgrywa ważną rolę w procesie produkcji etykiet.

Naszym celem jest dostarczanie klientom produktów, które spełniają ich potrzeby i oczekiwania estetyczne. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, który składa się z 18 linii produkcyjnych i cały czas się rozwijamy.
Współpracujemy z liderami wśród dostawców materiałów samoprzylepnych i farb, aby zapewnić naszym klientom produkty najwyższej jakości.

Dbamy o to, aby każde zamówienie było wykonane z należytą starannością i terminowo.
Dzięki temu, że jesteśmy zsynchronizowani i potrafimy się sprawnie komunikować, możemy zapewnić szybki czas realizacji zleceń. Zadowolenie klienta jest dla nas priorytetem, dlatego zawsze dokładamy wszelkich starań, aby spełnić jego oczekiwania.

To wszystko sprawia, że jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom najwyższy poziom obsługi i niezawodność. Gwarantujemy konkurencyjne ceny i terminowe dostawy.

ADMARK, to gwarancja najwyższej jakości etykiet, profesjonalnej obsługi i krótkich terminów realizacji.

Zapraszamy do współpracy!